2019 07 04

Vimbldonas: pirmoji pasaulio raketė pratęsė pergalių seriją

Stipriausia planetos tenisininkė Ashleigh Barty (WTA-1) iškovojo dar vieną pergalę ir pateko į trečią Vimbldono etapą.
Ashleigh Barty
Ashleigh Barty / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Australė vos per 55 minutes 6:1, 6:3 sutriuškino belgę Alisson Van Uytvanck (WTA-58).

„Roland Garros“ čempionei tai buvo jau 14-asis laimėjimas iš eilės. Ji tapo pirmąja tenisininke nuo Justine Henin (2007 metai), kuri laimėjusi atvirąsias Prancūzijos pirmenybes iškovojo titulą ir ant žolės.

Priminsime, kad A.Barty nesurado sau lygių turnyre ant žolės Birmingeme. Triumfas turnyre leido tenisininkei pirmą kartą pakilti į pirmą WTA reitingo vietą.

Trečią Vimbldono etapą australė pasiekė be didesnio vargo (pralaimėta vos 10 geimų), tačiau tai – jau geriausio pasiekimo Londone pakartojimas. Lygiai prieš metus A.Barty taip pat žaidė trečiajame Vimbldono rate, bet jame pralaimėjo Darijai Kasatkinai.

Dabar 23-ejų tenisininkės lauks britė Darriet Hart (WTA-182) arba brazilė Beatriz Haddad Maia (WTA-121).