Australijos čempionatas: Rūta Meilutytė liko ketvirta

Adelaidėje tęsiasi Australijos plaukimo trumpajame baseine (25 m) čempionatas. Penktadienį Rūta Meilutytė 200 metrų krūtine finale tenkinosi ketvirtąja vieta.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / „Scanpix“ nuotr.

200 metrų krūtine finale lietuvė finišavo per 2:24,17 min ir užėmė ketvirtąją vietą. R.Meilutytė nusileido nugalėtoja tapusiai Taylor McKeown (2:20,55), Jessicai Hansen (2:23,50) ir Tessai Wallace (2:23,77).

R.Meilutytei priklausantis Lietuvos 200 metrų krūtine trumpajame baseine rekordas yra 2:22,21 min.

Ketvirtadienį 100 metrų krūtine finale R.Meilutytė iškovojo sidabro medalį. Lietuvė distanciją įveikė per 1:05,69 min ir nusileido tik australei Jessicai Hansen (1:05,61).

Šeštadienį Australijoje gyvenanti ir ten besitreniruojanti R.Meilutytė dalyvaus dar dviejose rungtyse – 50 metrų krūtine ir 1500 metrų laisvuoju stiliumi.

R.Meilutytė rengiasi Europos trumpojo baseino čempionatui Kopenhagoje, kuris vyks gruodžio 12–17 dienomis.