TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Bronza! A.Šidlauskas Europos plaukimo čempionate finišavo trečias

Italijos sostinėje Romoje vykstančiame Europos vandens sporto čempionate Lietuva penktadienio vakarą laimėjo pirmąjį medalį.
Andrius Šidlauskas (dešinėje) iškovojo Europos čempionato bronzą. Auksą laimėjo Nicolo Martinenghi, bronzą - kitas italas Federeico Poggio. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vyrų 100 metrų plaukimo krūtine finale iš baseino jį ištraukė Andrius Šidlauskas.

25-erių panevėžietis finišavo per 59,50 sek. ir iškovojo bronzos medalį, pirmąjį savo karjeroje.

Nugalėjo pasaulio čempionas italas Nicolo Martinenghi (58,28 sek.), aplenkęs dar vieną šeimininkų atstovą Federico Poggio (58,98 sek.).

A.Šidlauskas į finalą taip pat buvo patekęs su trečiu rezultatu, pusfinalyje parodęs geriausią asmeninį sezono rezultatą (59,45 sek.).

Dramatiškame finale lietuvis vos 0,04 sek. pranoko du varžovus, pasidalinusius ketvirtąją poziciją – austrą Valentiną Bayerį ir britą Jamesą Wilby (abiejų laikas 59,54 sek.).

Panevėžiečio karjeros rekordas šioje rungtyje yra 59,12 sek., o geriausias visų laikų Lietuvos rezultatas nuo 2015-ųjų vis dar priklauso karjerą baigusiam Giedriui Titeniui – 58,96 sek.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti