2021 10 08 /19:56

Budapešte – dar vienas Dano Rapšio sidabras

Danas Rapšys iškovojo jau antrą sidabro apdovanojimą Budapešte vykstančiame antrajame FINA pasaulio taurės etape.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr.

Lietuvis užėmė antrą vietą 200 m kompleksiniu būdu plaukimo finale.

D.Rapšys distanciją įveikė per 1:54.11 min. ir nuo nugalėjusio australo Matthew Sateso (1:53.43) atsiliko 0,68 sek.

Trečią vietą užėmė Yakovas Tourmakinas iš Izraelio (1:55.32).

Panevėžietis sidabrą iškovojo ir ketvirtadienį 400 m laisvuoju stiliumi plaukimo finale.

Antrą vietą jis užėmė ir 200 m kompleksiniu būdu rungtyje praėjusią savaitę vykusiame pirmajame FINA pasaulio taurės etape Berlyne. Kitose rungtyse Vokietijos sostinėje D.Rapšys dar pelnė auksą ir bronzą.

Šeštadienį Budapešte D.Rapšys startuos 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje.

Kitas Lietuvos plaukikas Andrius Šidlauskas vakarykštės sėkmės pakartoti nesugebėjo.

Kipro Štreimikio (LTOK) nuotr./Andrius Šidlauskas

24-erių sportininkas 50 m plaukimo krūtine finale liko šeštas. Distanciją A.Šidlauskas įveikė per 26,89 sek.

Auksą iškovojo slovėnas Peteris Stevensas (26,22 sek.), antras finišavo olandas Arno Kamminga (26,25 sek.), o trečias – vokietis Fabianas Schwingenschloglas (26,41 sek.).

Ketvirtadienį A.Šidlauskas nuskynė bronzos apdovanojimą dvigubai ilgesnėje distancijoje.

Šeštadienį lietuvis plauks 200 m distancijoje.