Danas Rapšys nepateko į pasaulio čempionato pusfinalį

Pirmadienį Kazanėje tęsėsi pasaulio plaukimo čempionatas. Antrąją dieną pirmasis iš lietuvių startavo Danas Rapšys. Plaukiant 100 metrų nugara jam nepavyko prasibrauti į pusfinalį.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / „Scanpix“/„LaPresse“ nuotr.

100 metrų nugara penktajame atrankos plaukime iš septynių lietuvis nuotolį įveikė per 54,86 sek. ir į pusfinalį nepateko. Bendroje įskaitoje lietuvis liko 28-as.

Atranką laimėjo australas Mitchellas Larkinas (52,50), kuris pasiekė Okeanijos rekordą. Antras buvo amerikietis Mattas Greversas (53,21).

Lietuvos rekordas šioje rungtyje – 54,17 sek. – priklauso Vytautui Janušaičiui.

D.Rapšys geriausiai plaukia 200 metrų nugara. Ši distancija jo dar laukia.

Pirmadienį pasaulio čempionate startuoja ir Rūta Meilutytė, kuri dalyvaus 100 metrų krūtine atrankoje.

Pirmadienio vakarą laukia 100 metrų krūtine finalas, kuriame kovos Giedrius Titenis.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti