Dvi Lietuvos irkluotojų įgulos įplaukė į pasaulio čempionato finalus

Bulgarijos mieste Plovdive vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate penktadienis sėkmingai susiklostė dviem Lietuvos įguloms. Vietas A finaluose užsitikrino ir Mildos Valčiukaitės bei Ievos Adomavičiūtės pora, ir Mindaugas Griškonis.
Ieva Adomavičiūtė ir Milda Valčiukaitė
Ieva Adomavičiūtė ir Milda Valčiukaitė / Virgaudo Leknicko nuotr.

Moterų porinių dviviečių valčių pusfinalyje lietuvės finišavo antroje pozicijoje (6:51.01), nusileidę tik Kanados atstovėms (6:50.80).

Vyrų vienviečių valčių pusfinalyje M.Griškonis užėmė trečią vietą (6:51.72 min.), bet irgi žengė į finalą.

Nepasisekė Linai Šaltytei-Masilionei, kuri moterų vienviečių valčių pusfinalyje tarp šešių dalyvių liko paskutinė (7:51.59).

Dabar Lietuvos sportininkė varžysis B finale ir kovos dėl 7 vietos.