Giedrius Titenis Europos čempionate iškovojo bronzą!

Europos plaukimo čempionato trumpuoju taku 100 metrų krūtine rungties finale Giedrius Titenis pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo bronzos medalį.
Giedrius Titenis su treneriu

100 metrų krūtine rungties finale Giedrius Titenis distanciją įveikė per 57,02 sek. ir pagerino penktadienį pasiektą Lietuvos rekordą.

Lietuvis atsiliko tik nuo vokiečio Marco Kocho (56,78) ir brito Adamo Peaty (56,96).

Lietuvis iškovojo pirmąjį medalį šiame Europos čempionate.

G.Titenis Europos čempionatą užbaigs komandine estafete, kurios atranka vyks sekmadienį.

Pusfinalyje G.Titenis parodė trečią geriausią rezultatą (57,47 sek.) ir nusileido tik tik britui Adamui Peaty'iui (56,84 sek.) ir vokiečiui Marco Kochui (57,02 sek.).

Penktadienį ryte lietuvis užtikrintai laimėjo trečiąjį atrankos plaukimą, distanciją įveikęs per 57,08 sek. ir pagerinęs nuo 2009-ųjų metų jam pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą.