Lietuvos baidarininkai tarp pasaulio taurės etapo prizininkų nepateko

Pirmajame 2016 metų sezono planetos baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų etape Vokietijoje šeštadienį penkti pagrindiniame 1000 m rungties finale finišavo baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas

Lietuvos įgula finale aplenkė Prancūzijos, Slovakijos, Ispanijos bei Ukrainos sportininkus, o distancijoje sugaišo 3 minutes ir 10,081 sekundės.

Auksą šioje rungtyje iškovojo baltarusiai Vitalijus Bialko ir Romanas Petrušenka (3:08,902), aplenkę serbus Marko Tomičevičių bei Milenko Žoričių (3:08,986) ir portugalus Emanuelį Silvą bei Joao Ribeiro (3:09,060).

Baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas vyrų 200 m rungties finale šeštadienį aplenkė tik italus bei tenkinosi aštuntąja (31,925 sek.) pozicija.

Nugalėjo ispanai Saulas Craviotto bei Cristianas Toro (31,076 sek.), sidabras atiteko vengrams Šandorui Totkai ir Peteriui Molnarui (31,504 sek.), o bronzą iškovojo serbai Nebojša Grujičius bei Marko Novakovičius (31,504 sekundės).

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas