Mindaugas Griškonis liko per žingsnį nuo pasaulio čempionato medalio

Mindaugas Griškonis Austrijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate dar penktadienį įvykdė svarbiausią tikslą – pateko į Tokijo olimpinės žaidynes. Sekmadienio popietę plaukdamas vyrų vienviečių valčių rungties A finale mūsų sportininkas užėmė ketvirtą vietą ir liko per žingsnį nuo medalio.
Mindaugas Griškonis
Mindaugas Griškonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Pirmieji 1000 metrų lietuviui nesiklostė, tačiau antroje distancijos dalyje M.Griškonis irklavo puikiai ir ėmė artėti prie lyderių. Apmaudu, tačiau iki medalio jam pritrūko vos 0,4 sekundės.

Lietuvio laikas - 6:45,24 min. Pirmas finišavo vokietis Oliveris Zeidleris (6:44,55 min.), antras - danas Sverri Nielsenas (6:44,58 min.), trečias - norvegas Kjetilis Borchas (6:44,84 min.).

Pusfinalyje M.Griškonis (M1x) distanciją įveikė per 6 minutes ir 58.130 sekundės. Tuomet lietuvis užėmė antrą vietą ir užsitikrino kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes.

Šiandien kelialapius į 2020 metų olimpines žaidynes iškovojo dvi porinių dviviečių įgulos - Milda Valčiukaitė su Ieva Adomavičiūte bei Saulius Ritteris su Dovydu Nemeravičiumi.