2009-08-14 11:36

Michaelas Phelpsas pateko į avariją

Daugkartinis olimpinis plaukimo čempionas ir rekordininkas Michaelas Phelpsas važiuodamas visureigiu Baltimorėje susidūrė su kitu automobiliu. Amerikiečių sportininkas ir du jo keleiviai nenukentėjo, o „Honda“ vairuotojas dėl saugumo nuvežtas į ligoninę, praneša AP.
M.Phelpsas pagerino keturių metų senumo rekordą
M.Phelpsas ir anksčiau turėjo nemalonumų keliuose. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Policijos pareigūnai pabrėžė, kad M.Phelpsas nebuvo paveiktas alkoholio ar kitų svaiginamųjų medžiagų. Avarijos kaltininkas paaiškės per tyrimą. Plaukiko visureigis „Cadillac Escalade“ nukentėjo nedaug – įlenktas kapotas, o automobiliui „Honda Accord“ servise teks praleisti daugiau laiko.

Praeityje M.Phelpsas turėjo ne vieną nemalonumą kelyje. 2004 metais iš karto po Atėnų olimpinių žaidynių, kur iškovojo šešis aukso ir du sidabro medalius, amerikietis Baltimorėje buvo sulaikytas neblaivus prie vairo. Jam skirta 18 mėnesių nelaisvės lygtinai.

Neseniai pasibaigusiame pasaulio plaukimo čempionate M.Phelpas laimėjo penkis aukso ir vieną sidabro medalį.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą