Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Nuostabi dovana Lietuvai: šalies rekordą pagerinusi estafetės komanda iškovojo olimpinį kelialapį

Kataro sostinėje vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate gražią dovaną Lietuvai vasario 16-ąją įteikė vyrų 4 po 200 metrų laisvu stiliumi estafetės rinktinė.
Danas Rapšys
Danas Rapšys / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos ketvertukas pasiekė naują šalies rekordą ir pateko į Paryžiaus olimpines žaidynes.

Lietuvos kvartetą sudarė šiame pasaulio čempionate istorinį sidabrą jau iškovojęs Danas Rapšys, Tomas Navikonis, Tomas Lukminas ir Rokas Jazdauskas.

Distanciją lietuviai įveikė per 7:09.97 min. ir stipriai pagerino ankstesnį šalies rekordą (7:21.04 min.).

Su penktuoju rezultatu lietuviai užsitikrino vietą finale bei tuo pačiu iškovojo bilietą į Paryžiaus olimpines žaidynes, kuriose varžysis tik šešiolika stipriausių planetos komandų.

Atrankoje greičiausiai plaukė Kinijos rinktinė (7:06,93).