Rūtos Meilutytės pirmi grybšniai Bratislavoje: lėtai, bet užtikrintai į finalą

Geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė kartu su Agne Šeleikaite ir Beatriče Kanapienyte penktadienio rytą Bratislavoje pradėjo 55-ą kartą rengiamas „Grand Prix Slovakia“ plaukimo varžybas.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Penktadienio rytą Lietuvos „auksinė žuvelė“ startavo savo mėgstamos 100 metrų plaukimo krūtine rungties atrankoje.

R.Meilutytė distanciją įveikė gana lėtai (1:12.40 min.), tačiau tokio rezultato pakako, kad lietuvė užimtų pirmąją vietą ir patektų į A finalą.

Kita lietuvė Agnė Šeleikaitė toje pačioje rungtyje finišavo per 1:13.37 min., laimėjo savo amžiaus grupę (17 metų ir jaunesnės), o bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą bei taip pat pateko į A finalą.

Trečioji varžybose Bratislavoje dalyvaujanti mūsų šalies plaukikė Beatričė Kanapienytė 50-ies metrų peteliške rungtyje nuotolį įveikė per 28,91 sek. ir savo amžiaus grupėje užėmė septintąją vietą. Ji pateko į B finalą.

Greičiausia šioje rungtyje buvo vietos plaukikė Barbora Misendova – 27,31 sek.

Finalinės rungties varžybos vyks penktadienio vakarą.

Tai yra trečiosios R.Meilutytės oficialios varžybos šiemet. Sausio mėnesį R.Meilutytė sėkmingai dalyvavo „Flanders Speedo Cup“ varžybose Belgijoje ir šios rungties aukso medalį nuskynė su 1:07,03 min. laiku.

Kovą Kaune vykusiose Lietuvos žiemos pirmenybėse plaukikė triumfavo su 1:07,47 min. rezultatu, o balandį nusivylimu virtusiose „Swim Open Stockholm 2017“ varžybose R.Meilutytė šioje distancijoje išvis nestartavo dėl itin prastų rezultatų kitose rungtyse prieš tai.

Kaunietei iki šiol priklauso šios rungties pasaulio rekordas – 1:04,35 min.

2012 metų olimpinė čempionė Bratislavoje dar varžysis 50 ir 200 metrų krūtine varžybose bei 50 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti