Titulais ir skandalais pagarsėjęs plaukikas grįžo po diskvalifikacijos: iškovojo auksą

Šešiskart olimpinis čempionas Ryanas Lochte 14 mėnesių praleido dėl diskvalifikacijos, tačiau vis dar yra pasirengęs varžytis dėl titulų – iškart laimėjo aukso medalį.
Ryanas Lochte
Ryanas Lochte / „Scanpix“ nuotr.

35-rių amerikietis JAV nacionaliniame čempionate laimėjo 200 metrų kompleksiniu būdu plaukimą.

Distanciją R.Lochte įveikė per 57,76 sek. ir už nugaros paliko visus konkurentus.

Tai – jau 27-asis titulas R.Lochtei, kuris tikisi kitąmet varžytis Tokijo olimpiadoje.

„Scanpix“/AP nuotr./Ryanas Lochte sugrįžo į varžybas po trejų metų pertraukos.

„Prieš 10 metų viskas buvo daug lengviau“, – po finišo Kalifornijoje sakė R.Lochte.

Iš viso amerikietis savo kolekcijoje turi 12 olimpinių medalių, tačiau pastaraisiais metais neapsiėjo be skandalų.

2016-siais jis buvo diskvalifikuotas, nes sumelavo apie ginkluotą apiplėšimą per Rio de Žaneiro olimpiadą.

2018-siais R.Lochte gavo 14 mėnesių diskvalifikaciją dėl to, kad leidosi medikamentus intraveniniu būdu.

Tais pačiais metais plaukikas gydėsi nuo priklausomybės alkoholiui.

„Jausmas yra geras, smagu vėl būti sporte, kurį myliu“, – kalbėjo R.Lochte.