TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Agnė Sereikaitė pasaulio jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionato 1000 m rungtyje liko trylikta

Turkijoje vykstančių planetos jaunimo greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybių merginų 1000 m rungtyje tryliktąją vietą vietą tarp 66 sportininkių užėmė Sočio žiemos olimpinių žaidynių dalyvė Agnė Sereikaitė.
Greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Agnė Sereikaitė
Greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovė Agnė Sereikaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

19-metė Lietuvos atstovė septyniolikos ketvirtfinalio dalyvių antrajame bėgime finišavo ketvirta (1 min. 31,129 sek.) bei nepateko tarp aštuonių pusfinalio dalyvių.

Prelimininarinėse varžybose A.Sereikaitė laimėjo ketvirtąjį bėgimą (1:43,732), o bei visas tris varžoves aplenkė septintajame atrankos bėgime (1:32,345).

Šios rungties visus medalius finale išsidalijo Pietų Korėjos čiuožėjos: auksą iškovojo Minjeong Choi (1:31,609), sidabras atiteko Se Jung Ahn (1:31,702), o bronza tenkinosi Do Hee Noh (1:31,809).

Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti