Agnė Sereikaitė pasaulio taurės pusfinalyje griuvo ir buvo diskvalifikuota

Vokietijoje tęsiasi pasaulio greitojo čiuožimo taurės etapas. Agnei Sereikaitei nesėkmingai susiklostė 500m distancijos pusfinalis.
Agnė Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmajame pusfinalio čiuožime A.Sereikaitė neblogai pradėjo distanciją, tačiau posūkio metu krito ir susidūrė su Kinijos atstove Yang Liu. Už šį veiksmą lietuvę teisėjai diskvalifikavo.

Agnė Sereikaitė šeštadienį pasaulio taurės etape iškovojo bronzos medalį.

20-metė tokios prabos apdovanojimą iškovojo pirmą kartą istorijoje. 1500 m rungties pusfinalyje lietuvė finišavo pirma ir pirmą kartą užsitikrino vietą A finale.

Finale A.Sereikaitė nusileido tik M.Choi (2:29.791) ir D.H.Noh (2:30.592) bei finišavusi per 2 min. 30,621 iškovojo bronzos medalį.

Po sėkmingo pasirodymo sportininkė džiaugėsi svarbiu medaliu: „Pirmasis medalis „didžiojoje arenoje“! Bronza 1500m Pasaulio taurės distancijoje! Prieš startą nekėliau jokių tikslų, tik norėjau atiduoti visą save. Pamačiau puikų šansą, juo pasinaudojau ir kovojau iki galo. Liniją kirtau 4-a, bet po varžovės diskalifikacijos pakylau į 3 vietą! Jaučiuosi puikiai. Rytoj varžybos tęsiasi, laukia 500m distancija.“

Sočio olimpinių žaidynių dalyvė Agnė Sereikaitė Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate Nyderlanduose praėjusį mėnesį iškovojo bronzos medalį 1000 metrų rungtyje.