Ant bedugnės balansavęs Stenlio taurės savininkas išsigelbėjo

Ketvirtadienį penktosiose NHL Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse pergalę šventė taurės savininkė „Chicago Blackhawks“.
Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkai
Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.

Čikagiečiai svečiuose beveik 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 4:3 (0:0, 3:1, 0:2, 0:0, 1:0) įveikė „St.Louis Blues“ ledo ritulininkus ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:3.

„Blues“ klubas laimėjo pirmąsias (1:0 po pratęsimo – namuose), trečiąsias (3:2 – svečiuose) ir ketvirtąsias (4:3 – svečiuose) serijos rungtynes, o „Blackhawks“ ekipai pergalingos buvo antrasis serijos susitikimas (3:2) svečiuose.

Pergalingą įvartį į šeimininkų vartus ketvirtą antrojo pratęsimo minutę įmušė Patrickas Kane'as (63:07).

Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Marianas Hossa (11:32), Artiomas Anisimovas (15:24) ir Artemijus Panarinas (19:59).

Šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Jadenas Schwartzas (12:29), Robby's Fabbri (46:57) ir Davidas Backesas (54:50).

Šeštosios serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Čikagoje.