„Canadiens“ ledo ritulininkai pasivijo absoliutų NHL lyderį

Keturioliktą pergalę NHL iškovojo bei taškais (po 30) šešiolikos komandų Rytų konferencijos ir absoliutų čempionato lyderį „New York Rangers“ klubą pasivijo „Montreal Canadiens“ ekipa.
„Canadiens“ ledo ritulininkai
„Canadiens“ ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 NHL

Pirmadienį namuose 21,3 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Canadiens“ ledo ritulininkai po pratęsimo 4:3 (0:2, 2:1, 1:0, 1:0) nugalėjo dvyliktą pralaimėjimą per devyniolika mačų patyrusią bei septintojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią „Vancouver Canucks“ (20 tšk.) komandą, kuri antrojo kėlinio pradžioje turėjo trijų įvarčių persvarą.

Svečiai, kurie patyrė trečią nesėkmę iš eilės, šiame mače pirmavo po Adamo Cracknello (1:26), Jaredo McCanno (17:54) ir Danielio Sedino (23:17) įvarčių, o „Canucks“ vartininkas Jacobas Markstromas atrėmė 32 arenos šeimininkų metimus.

„Canadiens“ gretose įvarčiais pasižymėjo Larsas Elleris (28:40), Maxas Pacioretty'is (30:53), Tomas Fleischmannas (56:52) ir Davidas Desharnaisas (63:25), o vartininko Mike'o Condono sąskaitoje – 23 atremti svečių metimai.