Dainiaus Zubraus klubas „Devils“ NHL čempionate patyrė 26-ąjį pralaimėjimą

Dvidešimt šeštą pralaimėjimą 39-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė keturioliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ (33 tšk.) klubas, trečiadienį svečiuose 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) nusileidęs penktąją vietą Rytuose užimantiems „Detroit Red Wings“ (49 tšk.) ledo ritulininkams.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šį susitikimą stebėjo 20 tūkst. žiūrovų.

16 minučių (16:08) žaidęs lietuvis nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir antrajame kėlinyje atsėdėjo 2 baudos minutes. Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 31-ą šio sezono mačą – 2 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 baudos minučių.

Svečiai pirmavo po tikslaus Josepho Whitney (35:37) smūgio, tačiau netrukus Darrenas Helmas (37:56) rezultatą išlygino, o trečiajame kėlinyje Henrikas Zettebergas (54:59) ir tas pats Darrenas Helmas (55:35) įmušė dar du įvarčius į svečių vartus.