Dainius Zubrus atliko 16-tą rezultatyvų perdavimą, o „Devils“ nugalėjo namuose

Šešioliktą rezultatyvų perdavimą 76-ose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (77 tšk.) klubas iškovojo 36-ą pergalę per 76 mačus ir išsaugojo minimalias galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas.
Naujojo Džersio ekipa turi minimalius šansus įšokti į atkrintamųjų varžybų traukinį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dvyliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ ledo ritulininkai penktadienį namuose 4:2 (0:1, 2:0, 2:1) nugalėjo Rytų konferencijos lyderę Filadelfijos „Flyers“ (102 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 32-oji nesėkmė per 78 rungtynes.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo tašką rungtynėse padėjo Patrikas Eliašas (57:14), įmušęs savo trečiąjį įvartį šiame susitikime – 4:2.

P. Eliašas pirmuosius du įvarčius į varžovų vartus įmušė antrajame kėlinyje (26:28 ir 28:20), o dar vieną įvartį šeimininkams pelnė Nickas Palmieris (48:55).

Per nepilnas 16 žaidimo minučių (15:42) Lietuvos ledo ritulininkas kartą metė į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 32-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame NHL sezone per 76 rungtynes – 13 įvarčių, 16 rezultatyvių perdavimų bei 53 baudos minutės.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Jamesas van Riemsdykas (10:50) ir Jeffas Carteris (44:18).

Kitus penktadienio NHL pirmenybių reguliariojo sezono susitikimus laimėjo svečiai:

Kolambuso „Blue Jackets“ – Čikagos „Blackhawks“    3:4 (po baudinių)
Sent Lujo „Blues“  – Kalgario „Flames“       2:3
Finikso „Coyotes“ – Kolorado „Avalanche“    3:4 (po baudinių)