Dainius Zubrus įmušė trečią įvartį NHL čempionate

Trečiąjį įvartį 59-ose NHL ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis lietuvio atstovaujamas „New Jersey Devils“ (28 pergalės ir 39 pralaimėjimai; 66 tšk.) klubas patyrė nesėkmę.
Dainius Zubrus su komandos draugais
Dainius Zubrus su komandos draugais / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Antradienį svečiuose 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) turėjo pripažinti trisdešimt septintą pergalę per 67 mačus iškovojusios ir penktojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Minesotos „Minnesota Wild“ (81 taškas) komandos pranašumą.

Lietuvos ledo ritulininkas įvarčiu – pirmuoju per 50 paskutiniųjų rungtynių – pasižymėjo antrojo kėlinio viduryje (30:03).

Per 15 su puse žaidimo minučių (15:22) „Devils“ puolėjas antradienį trissyk (kartą – netaikliai) smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 3 įvarčių, iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 59 šio sezono mačus – 5 rezultatyvūs perdavimai bei 38 baudos minutės.

Antrojo įvarčio autoriumi „Devils“ gretose tapo Scottas Gomezas (48:40).

Naujojo Džersio ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 25 iš 30, o trečiojo kėlinio pradžioje (41:30) jį pakeitęs Keithas Kinkaidas – 7 iš 8 varžovų metimų.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Thomas Vanekas (33:01 ir 48:18), vienu – Seanas Bergenheimas (18:57), Chrisas Stewartas (20:13), Jaredas Spurgeonas (24:23) bei Jasonas Pominville'as (41:18), o „Wild“ komandos vartininko Devano Dubnyko sąskaitoje – 30 atremtų varžovų metimų.