Dainius Zubrus NHL sužaidė jau 1250 rungtynių

Penktą nesėkmę iš eilės NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į aštuntąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje nukrito „San Chose Sharks“ (14 pergalių ir 14 pralaimėjimų; 29 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Dainius Zubrus

Antradienį svečiuose 16,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:4 (0:0, 0:1, 3:2, 0:1) turėjo pripažinti dvyliktą pergalę per 29 mačus iškovojusios bei į dvyliktąją poziciją Vakarų konferencijoje pakilusios „Edmonton Oilers“ (26 taškai) ekipos pranašumą.

Per nepilnas 6 žaidimo minutes (5:49) lietuvis nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Tai buvo 1250-osios D. Zubraus rungtynės NHL ir jis tarp daugiausiai NHL čempionatuose mačų sužaidusių ledo ritulininkų užima 83-čią vietą.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusiems arenos šeimininkams įvarčius pelnė Leonas Draisaitlas (26:22), Jordanas Eberle (48:21), Iiro Pakarinenas (55:23) ir Tayloras Hallas (63:59), o „Oilers“ vartininkas Andersas Nilssonas atrėmė 25 svečių metimus.

„Sharks“ komandos gretose įvarčiais pasižymėjo Justinas Braunas (43:56), Patrickas Marleau (51:07) ir Joe Pavelskis (52:37), o vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 16 atremtų arenos šeimininkų metimų.