Dainius Zubrus su „Devils“ pralaimėjo „Blue Jackets“ ledo ritulininkams

NHL reguliariajame sezone nesėkmę patyrė ir į vienuoliktą vietą Rytų konferencijoje nukrito Dainius Zubraus „New Jersey Devils“ (38 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį namuose „Devils“ ekipa po baudinių serijos 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti septynioliktą pergalę per 38 mačus iškovojusių bei į devintą poziciją Rytų konferencijoje pakilusių „Columbus Blue Jacket“ (38 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

21 su puse minutės (21:33) aikštelėje praleidęs lietuvis kartą netaikliai smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 39 rungtynes 35-erių metų D.Zubrus pelnė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 22 baudos minutes.

Svečiai pirmavo po Artiomo Anisimovo (7:34) įvarčio, rezultatą trečiojo kėlinio pradžioje (45:45) išlygino Adamas Henrique'as, o pergalingą baudinį realizavo Camas Atkinsonas.