Dainius Zubrus, vilkėdamas „Sharks“ marškinėlius, atliko pirmą rezultatyvų perdavimą

Ketvirtą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė septintąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis „San Jose Sharks“ (14 pergalių ir 13 pralaimėjimų; 28 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi, kuriam pavyko atlikti pirmąjį rezultatyvų perdavimą.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NHL Dainius Zubrus

Antradienį svečiuose 19,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Sharks“ ledo ritulininkai 2:4 (2:2, 0:2, 0:0) turėjo pripažinti vienuoliktą pergalę per 27 mačus iškovojusios bei tryliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios „Calgary Flames“ (24 taškai) ekipos pranašumą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo įvartį pelnė Chrisas Tierney'is bei rezultatas tapo 1:1.

Pats D. Zubrus per 11 ir 15 sekundžių dukart smūgiavo į varžovų vartus bei trissyk (7:45, 24:15 ir 51:39) gavo po dvi baudos minutes.

Antrojo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Joe Thorntonas (11:02).

„Sharks“ vartininkas Martinas Jonesas atrėmė 11 varžovų metimų iš 14, o jį antrajame kėlinyje (23:11) pakeitęs Alexas Stalockas – 18 metimų iš 19.

Įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Markusas Granlundas (1:45), Seanas Monahanas (8:07), Michaelis Frolikas (22:27) ir Mikaelis Backlundas (28:59), o „Flames“ vartininko Karrio Ramo sąskaitoje – 31 atremtas varžovo metimas iš 33.