„Kaunas City“ antrąkart per dvi dienas palaužė Rygos komandą

„Kaunas City“ komanda žengė pirmąjį žingsnį link galimybės pratęsti savo sezoną OHL Baltijos ledo ritulio čempionate – laikinosios sostinės komanda kabinas į atkrintamąsias..
„Kaunas City“ – „HS Riga“
„Kaunas City“ – „HS Riga“ / nuotr. hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Sekmadienį „Kaunas City“ antrą kartą per dvi dienas nugalėjo „HS Riga“ komandą. Šį kartą kauniečiai nepriekaištingai sužaidė gynyboje ir laimėjo dvikovą 3:0. Priminsime, jog vakar „Kaunas City“ dvikovą laimėjo rezultatu 5:2.

Ilgai trukusią įvarčių tylą trečiajame kėlinyje nutraukė Denysas Hončarenko. „Kaunas City“ ukrainietis sulaukė puikaus Filipo Hudako perdavimo ir pasinaudojo proga iš arti pasiųsti ritulį į vartų tinklą.

Po praleisto įvarčio „HS Riga“ pradėjo šeimininkų spaudimą bei uždirbo nuobaudą „Kaunas City“ žaidėjui. Visgi, žaisdami mažumoje, kauniečiai surengė greitą ataką, kurioje Nazaras Ružnikovas surado Aivarą Bendžių, o šis prisitaikęs pasiuntė ritulį į vartus.

Paskutines dvi minutes „HS Riga“ žaidė su šešiais aikštės žaidėjais, pakeitę vartininką. Ilgą laiką jie kontroliavo ritulį, bet galiausiai A.Bendžius per visą aikštę pasiuntė ritulį į tuščius vartus.

Nepriekaištingai dvikovą sužaidęs „Kaunas City“ vartininkas S.Pysarenko šiose rungtynėse atrėmė visus 62 oponentų metimus.

Po pergalės „Kaunas City“ priartėjo prie „HS Riga“ komandos iki penkių taškų. Iki čempionato pabaigos kauniečiams dar liko 8, o jų varžovams – 9 rungtynės. Tiesa, „HS Riga“ visas savo likusias rungtynes žais su OHL Baltijos čempionato pirmojo penketo komandomis, iš kurių 7 rungtynės lauks su lygos lyderių trijule „Zemgale/LBTU“, „Mogo/LSPA“ ir „Kurbads“.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas