Ledo ritulio čempionate siautėjo fenomenalų pasirodymą surengęs prezidentas

Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaisti paskutinieji du reguliariojo sezono susitikimai. Klaipėdos „Akropolyje“ penktadienio vakarą vietos „Baltija“ 5:11 (3:3, 1:2, 1:6) nusileido Kauno „Kaunas Hockey“ ekipai, o Elektrėnų „Energija“ savojoje aikštelėje 7:2 (3:1, 3:0, 1:1) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ klubą.
Petras Nausėda
Petras Nausėda / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Rungtynėse Klaipėdoje aikštelėje siautėjo asociacijos „Hockey Lietuva“ prezidentas Petras Nausėda, kuris dvikovoje pelnė 3 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tris įvarčius pelnė ir žaidžiantis komandos treneris Jevgenijus Čiugajus.

Pasižymėjo ir klaipėdiečiai, kurių vartus du kėlinius gynė 58-erių vartininkas Andrejus Šutovas, Lietuvos čempionu su „Baltija“ tapęs dar tarybiniais laikais. Beje, tik pavargus šiam vartininkui ir į vartus trečiajame kėlinyje stojus Osvaldui Zelepūgai, varžovai galų gale rado raktą į pergalę.

Kitoje dvikovoje Elektrėnuose „Energija“ nesunkiai įveikė sostinės klubą, pagal metimus pranokę varžovus 51-21.

„Energija“ ir „Kaunas Hockey“ kaip pirmosios dvi reguliariojo sezono komandos iškart pateko į atkrintamųjų varžybų pusfinalį. Likę keturi čempionato klubai nuo šiandien pradeda ketvirtfinalių iki dviejų pergalių serijas.

Vilniaus „Hockey Punks“ ir „Rokiškis“ iki žais kovo 4 d., 15.15 val., Vilniaus pramogų arenoje, kovo 6 d., 20 val., Rokiškio ledo arenoje ir, jei prireiks, kovo 8 d., Vilniaus pramogų arenoje.

„Baltija“ ir Vilniaus „Geležinis vilkas“ kausis kovo 3 d., 15.50 val., Elektrėnų ledo rūmuose, kovo 4 d., 11.20 val., Elektrėnų ledo rūmuose ir, jei prireiks, kovo 7 d. Klaipėdos „Akropolyje“.