Lietuvos ledo ritulininkai patyrė pralaimėjimą – 1:4 nusileido Kroatijai

Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės varžybose Lietuvos rinktinė patyrė pirmąją nesėkmę. Antrąją turnyro dieną lietuviai 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) nusileido Kroatijos rinktinei. Ketvirtadienį Lietuvos ledo ritulininkai žais su Estijos nacionaline komanda.
Lietuvos ledo ritulininkai
Lietuvos ledo ritulininkai / R.Mikalkevičiūtės nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Rungtynes geriau ir aktyviau pradėjo varžovai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Ugnius čižas išvedė Lietuvos ledo ritulininkus į priekį (17:42 min.).

Persvarą mūsiškiai turėjo iki 30-osios minutės, kai Nathanas Parkovičius išlygino rezultatą (30:56 min.). Negana to, Rolandas Aliukonis ir Nerijus Ališauskas pažeidė taisykles ir atsidūrė ant nubaustųjų suolelio.

Be dviejų gynėjų likusi Lietuvos rinktinė nesugebėjo pasipriešinti varžovams. Andy Sertičius vos po kelių minučių persvėrė rezultatą (33:34 min.). Antrajame kėlinyje daugiau įvarčių nebuvo.

Rungtynėse vis dėlto galėjęs žaisti Arnoldas Bosas trečiajame kėlinyje buvo nubaustas dviejų minučių bauda, o tai Kroatijos ledo ritulininkai išnaudojo jau po 10 sekundžių. Įvartį įmušė Ryanas Kinasewičius.

Paskutinę mačo minutę vartininką Mantą Armalį pakeitus aikštės žaidėjui kroatai savo persvarą įtvirtino galutinai. Andrew Murray įmušė įvartį į tuščius lietuvių vartus.