Lietuvos ledo ritulio lygoje Kaliningrado klubas įveikė pirmaujančią Elektrėnų ekipą

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) vienvaldžiai lyderiai Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ šeštadienį patyrė trečią pralaimėjimą čempionate. Elektrėniškiai namuose 5:6 (1:2, 1:3, 3:1) nusileido fantastiškai žaidusio Artiomo Nekerovo vedamai Kaliningrado „Delovaja Rus“ komandai.
„Lokių-Poseidono“ ledo ritulio komanda
„Lokių-Poseidono“ ledo ritulio komanda / hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai. Jau penktąją rungtynių minutę A.Nekerovas (4:28) išvedė Kaliningrado komandą į priekį, tačiau, iki kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei penkias minutes, Marius Lomakinas (15:10) (rez. perd. Nickas Aubinas, Lukas Veželis) pasinaudojo kiekybine persvara ir rezultatą išlygino (1:1). Jau po 30 sekundžių Andrius Poškus sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o kiekybinę persvarą sėkmingai išnaudojo A.Nekerovas (15:49).

Antrąjį kėlinį trečiu įvarčiu rungtynėse pradėjo A.Nekerovas (20:29) ir padidino pranašumą iki dviejų (3:1), tačiau jau po šešių minučių žaidžiant mažumoje L.Veželis (26:04) po Sergejaus Krumkačaus perdavimo rezultatą sušvelnino – 2:3. Fantastiškas rungtynes sužaidęs A.Nekerovas (35:49) kėlinio pabaigoje įmušė dar du įvarčius ir svečių pranašumą padidino iki trijų – 5:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje A.Nekerovas (40:38) toliau baudė elektrėniškius ir pasižymėjo šeštąjį kartą (6:2). Čempionato lyderiai neleido būti triuškinamiems ir jau 49-ą rungtynių minutę mažumoje žaidę „Lokiai – Poseidonas“ po L.Veželio (48:30) tikslaus smūgio sumažino atsilikimą iki trijų (3:6), po mažiau nei poros minučių Rolandas Aliukonis (50:22) pelnė ketvirtą šeimininkų įvartį, o dar po keletos minučių M.Lomakinas (54:48) deficitą sumažino iki minimumo (5:6).

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje šeimininkams nepavyko išplėšti pratęsimo, o ketvirtąją pergalę šventė „Delovaja Rus“ ledo ritulininkai.

„Lokiai – Poseidonas“ per vienuolika čempionato rungtynių yra iškovoję 25 taškus ir užima pirmą vietą, tuo tarpu „Delvoaja Rus“ yra sužaidusi penkias rungtynes ir su 13 taškų čempionate žengia trečioje pozicijoje.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 11 8 0 1 2 62:45 25
2. Kauno „Baltų ainiai“ 11 7 1 0 3 62:42 22
3. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 5 4 0 1 0 35:20 13
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 10 2 1 1 7 38:55 9
5. „Juodupė“ 8 2 1 1 4 42:44 9
6. Vilniaus „Ober-Haus“ 9 2 1 0 6 45:54 8
7. „Rokiškis“ 6 1 0 0 5 20:44 3