NHL: įvarčių mašina Dainius Zubrus ir vėl pasižymėjo

Trys įvarčiai iš eilės, o per paskutines devynerias rungtynes tik kartą nepasižymėta (įvarčiu arba rezultatyviu perdavimu) – Dainius Zubrus tęsia galingą seriją stipriausioje pasaulio ledo ritulio lygoje NHL.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus šiame sezone jau įmušė 7 įvarčius. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įvarčių mašina virstančio 33-ejų metų puolėjo D.Zubraus vedama Naujojo Džersio „Devils“ (23 tšk.) ekipa trečiadienį namuose po baudinių serijos 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) įveikė Vakarų konferencijos autsaiderę Kolambuso „Blue Jackets“ (13 tšk.) komandą.

11 pergalių per 20 mačų iškovoję „Velniai“ (23 tšk.) Rytų konferencijoje pakilo į devintą vietą.

Prieš mačą namų arenoje D.Zubrus buvo pagerbtas – jis tapo 267-uoju lygos ledo ritulininku, NHL čempionatuose sužaidusiu 1 000 rungtynių.

Po Lietuvos ledo ritulininko įvarčio antrojo kėlinio pradžioje (24:09) šeimininkai pirmavo, tačiau Jaredui Bollui trečiajame kėlinyje rezultatą pavyko išlyginti (46:01).

Baudinių serijoje įvarčiais pasižymėjo Ilja Kovalčiukas ir Zachas Parise'as, o „Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė Ricko Nasho bei Marko Letestu metimus.

Per 21 žaidimo minutę (21:06) šiame mače D.Zubrus dukart metė į svečių vartus ir išvengė baudos minučių.

Be septynių įvarčių, D.Zubrus sąskaitoje per 20 šio sezono rungtynių yra ir 5 rezultatyvūs perdavimai bei 6 baudos minutės.