NHL pirmenybių mače Dainiaus Zubraus ekipa namuose nugalėjo „Panthers“ ledo ritulininkus

Pergalę 75-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo vienuoliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus „New Jersey Devils“ (79 tšk., 32/43) klubas, pirmadienį namuose 6:3 (3:1, 1:2, 2:0) nugalėjęs penkioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius „Florida Panthers“ (62 tšk., 27/49) ledo ritulininkus.
„Devils“ ledo ritulininkai
„Devils“ ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

15 minučių (14:59) aikštelėje praleidęs lietuvis triskart metė į varžovų vartus bei trečiojo kėlinio pradžioje (42:57) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso per 75 šio sezono rungtynes 35-erių metų puolėjas D.Zubrus pelnė 10 įvarčių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 44 baudos minutes.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė bei rezultatyvų perdavimą atliko Travisas Zajacas (0:12, 11:33 ir 49:37), po kartą įvarčiu pasižymėjo Jaromiras Jagras (9:24; 3 rezultatyvūs perdavimai ), Ryane'as Clowe'as (23:05) bei Jacobas Josefsonas (44:02).

Trečią pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Dmitrijus Kulikovas (17:22), Bradas Boyesas (20:50) ir Brandonas Pirri (26:35).

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė visus 13 varžovų metimų, antrajame kėlinyje pakeitęs Martiną Brodeurą, kurio sąskaitoje – 6 atremti metimai iš 9.