Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

NHL pusfinalio serijas pergalėmis pradėjo „Capitals“ ir „Ducks“

Pergale NHL atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalio seriją iki keturių laimėtų susitikimų pradėjo „Washington Capitals“ klubas, ketvirtadienį svečiuose 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) įveikęs reguliariojo sezono nugalėtojus „New York Rangers“ ledo ritulininkus.
„Capitals“ ledo ritulininkai
„Capitals“ ledo ritulininkai / „Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje Aleksas Ovečkinas (18:13) išvedė svečius į priekį, o rezultatą trečiajame kėlinyje pavyko išlyginti Jesperui Fastui (55:21).

Pergalingą įvartį Joelas Wardas (59:58) į šeimininkų vartus įmušė likus iki trečiojo kėlinio pabaigos 1,3 sekundės.

Beje, 2012 ir 2013 metais „Capitals“ būsimiesiems varžovams atkrintamąsias varžybas abusyk pralaimėjo.

Kitame Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos pusfinalio mače pirmą vietą konferencijoje reguliariajame sezone užėmęs „Anahaim Ducks“ klubas namuose net 6:1 (2:0, 2:0, 2:1) nugalėjo „Calgary Flames“ ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Corey Perry's (22:13 ir 40:44), po vieną – Mattas Beleskey (10:17), Patrickas Maroonas (13:11), Emersonas Etemas (50:11) ir Ryanas Getzlafas (52:32), o garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Samas Bennettas (49:16).

Antrosios serijų rungtynės šeštadienį vėl bus žaidžiamos Niujorke ir Anahaime.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti