Pasaulio čempionate – Čekijos šou ir paaiškėjusios pusfinalių poros

Paskutinius kelialapius į pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalius iškovojo Čekijos ir Suomijos ledo ritulininkai.
Čekijos ledo ritulininkai
Čekijos ledo ritulininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Čekija net 5:1 sutriuškino Vokietijos ledo ritulininkus ir pusfinalyje susitiks su Kanada.

Du įvarčius čekams pelnė Janas Kovaras. Po vieną pridėjo Jakubas Voracekas, Dominikas Kubalikas ir Ondrejus Palatas.

J.Voracekas pagal surinktus taškus (16) yra lyderis šiame pasaulio čempionate.

Vokietijai paguodos įvartį įmušė Frankas Maueris.

Suomijos rinktinė po pratęsimo 5:4 palaužė Švediją ir pusfinalyje susitiks su Rusija. Švedai visas rungtynes pirmavo, bet suomiai rezultatą išlygino paskutinėmis sekundėmis.

Pusfinaliai bus žaidžiami šeštadienį, o finalai – sekmadienį.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius