Pasaulio ledo ritulio pirmenybėse pirmosios Vokietijos ir Baltarusijos rinktinių pergalės

Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate šeštadienį sužaisti du paskutiniai abiejų grupių pirmojo turo susitikimai.
Baltarusijos ledo ritulio rinktinė
Baltarusijos ledo ritulio rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Pergale A grupės turnyrą pradėjo Vokietijos rinktinė, 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) įveikusi Prancūzijos komandą.

Pirmajame kėlinyje Michaelis Wolfas (12:10) išvedė vokiečius į priekį, trečiajame kėlinyje Damienas Fleury (50:44) išlygino rezultatą, o, likus 59 sekundėm iki trečiojo kėlinio pabaigos, pergalingą įvartį įmušė Patrickas Reimeris (59:01).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Latvija 1 0 0 0 1 1:6 0

Paskutiniajame B grupės pirmojo turo susitikime Baltarusijos ledo ritulininkai 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) nugalėjo Slovėnijos ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Andrejus Stasas (10:08), Andrejus Kosticynas (12:16), Aleksejus Kaliužnas (23:51) ir Aleksandras Kitarovas (59:41).

Pralaimėjusiųjų gretose įvarčiais pasižymėjo Ziga Jegličius (10:42) bei Ziga Pance'as (51:47).

8. Suomija 1 0 0 0 1 1:5 0

Po keturias pajėgiausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę ir jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.