Planetos biatlono taurės varžybose Lietuvos atstovės liko tarp autsaiderių

Norvegijoje vykstančiame pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų aštuntajame etape nesėkmingai šeštadienį 7,5 km sprinto lenktynėse startavo ir tarp autsaiderių liko Lietuvos atstovės – penkis baudos ratus sukusi Natalija Kočergina užėmė 85-ą vietą, o 4 kartus šaudykloje suklydusi Marija Kaznačenko liko paskutinė – 92-a.
Natalja Kočergina
Natalja Kočergina / Biatlono federacijos nuotr.

N.Kočergina nuo lyderių atsiliko pusketvirtos minutės, o M.Kaznačenko – beveik penkiomis.

Aštuntąją pergalę sezone iškovojo ir nauja lydere bendroje įskaitoje tapo be klaidų šaudžiusi baltarusė Darja Domračeva. Po šios pergalės ji surinko 837 taškus ir dešimčia taškų aplenkė į antrą vietą bendroje įskaitoje smuktelėjusią suomę Kaisą Makarainen, kuri šįsyk liko tik 24-ta.

14,3 sekundės baltarusei pralaimėjusi antra šeštadienį finišavo vokietė Laura Dahlmeier, o trečiojoje pozicijoje likusi prancūzė Marie Dorin Habert nuo nugalėtojos atsiliko 29,9 sekundės:

1. Darja Domračeva (Baltarusija) 20 min. 35,7 sek. (0 baudos ratų)

2. Laura Dahlmeier (Vokietija) atsiliko 14,3 sek. (0)

3. Marie Dorin Habert (Prancūzija) 29,9 (1)

4. Anais Bescond (Prancūzija) 32,6 (0)

5. Gabriela Soukalova (Čekija) 35,6 (1) ...

85.Natalija Kočergina 3:29,9 (5) ...

92.Marija Kaznačenko 4:50,4 (4)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 18 rungčių iš 25) N. Kočergina su 3 taškais užima 87-ą vietą tarp 89 įskaitinius taškus pelniusių biatlonininkių:

1. Darja Domračeva (Baltarusija) 837 tšk.