Sėkmingas Karolio Dombrovskio startas pasaulio biatlono taurės etape

Vokietijoje, Ruhpoldinge, prasidėjo ketvirtasis biatlono pasaulio taurės etapas. Penktadienį biatlonininkai varžėsi sprinto lenktynėse, kuriose už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkams teko įveikti papildomą 150 metrų baudos ratą.
Karolis Dombrovskis
Karolis Dombrovskis / A.Ivanovo nuotr.
Temos: 1 Biatlonas

Vyrų sprinto varžybos pasižymėjo ypatingai greita trasa, kurioje lyderis sugebėjo 10 kilometrų kartu su šaudymu įveikti greičiau nei per 22 minutes. Šioje trasoje itin greitas buvo Karolis Dombrovskis, kuris nepaisant dviejų netaiklių šūvių užėmė 57-ąją vietą ir iškovojo teisę startuoti rytdienos persekiojimo varžybose.

„Esu labai patenkintas mūsų serviso komanda, slidės dirbo idealiai ir man pavyko pademonstruoti labai gerą greitį trasoje. Apmaudu dėl dviejų netaiklių šūvių stovint, kurie sutrukdė pakiūti tarp 20-ies geriausių pasaulio biatlonininkų. Savo savijauta esu labai patenkintas ir kovingai nusiteikęs rytdienos persekiojimo varžyboms“ – po varžybų kalbėjo Karolis.

Sprinto varžybose dominavo Norvegijos biatlonininkai, kurie užėmė visas prizines vietas. Pirmas buvo Johanesas Thingnes Boe, 10 kilometrų trasą įveikęs per 21 min. 57.5 sek. bei šaudykloje neklydęs. Antras liko vyresnysis pastarojo brolis – Tarjei Boe, nugalėtojui pralaimėję 3 sekundes (šaudymas 0+0). Trečias liko Emilis Hegle Svendsenas (0+0), komandos draugui pralaimėjęs 7,6 sekundės.

Kitas Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 74 vietą (1+2), o Rokas Suslavičius tenkinosi 100-ąja vieta (0+3).

„Esu patenkintas savo greičiu trasoje ir pagreitėjusiu šaudymu“ – po finišo teigė Vytautas.

Vyrų persekiojimo varžybos prasidės šeštadienį, o jas bus galima išvysti per LRT Kultūros kanalą.