Sensacija ant ledo Rygoje: norvegai nukovė Kanadą

Tik antrą sykį savo šalies istorijoje Norvegijos ledo ritulininkai švenčia pergalę prieš tituluotąją Kanados rinktinę.
Norvegijos ledo ritulininkų triumfas
Norvegijos ledo ritulininkų triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Kaimyninėje Latvijoje, Rygoje, ir Suomijoje, Tamperėje, vykstančiame pasaulio čempionate norvegai triumfavo po baudinių serijos 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0).

Norvegai galėjo laimėti ir per pagrindinį laiką, bet praleido įvartį pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje – Lawsonas Crouse‘as (60 min.) rezultatą išlygino likus žaisti vos 11 sekundžių.

Norvegai mušė pirmieji, kai pasižymėjo Andreasas Martinsenas (10 min.). Vos prasidėjus antrajam kėliniui įvartį pelnė Sondre Oldenas (22 min.) ir norvegai pirmavo jau 2:0.

Sušvelninti rezultatą kanadiečiams pavyko dar antrajame kėlinyje. Tai padarė Milanas Lučičius (29 min.), tačiau norvegai patikimai gynėsi ir galiausiai išplėšti pratęsimą kanadiečiams pavyko tik pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje.

Per papildomą laiką įvarčių žiūrovai neišvydo, o baudinių seriją pergalingu smūgiu galiausiai užbaigė Thomas Olsenas.

Įdomu, kad norvegams tai buvo tik antroji pergalė šiame čempionate, tačiau net ir po šios sensacijos jie nebeturi šansų patekti į atkrintamąsias.

Kitoje grupėje – A – Švedijos ledo ritulininkai 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) susitvarkė su Danijos rinktine.

Pagal smūgius į vartus švedai dominavo net 34:11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti