Tiesiogiai
Tiesiogiai
2026-02-28 20:05 Atnaujinta 2026-02-28 21:56

Skambi „Hockey Punks“ pergalė Rygoje: nukauti lygos čempionai

Skambią pergalę Baltijos ledo ritulio čempionate iškovojo Vilniaus „Hockey Punks-Mototoja“ komanda. Vilniečiai svečiuose 3:0 įveikė lygos čempionę Rygos „Mogo“ ekipą.
Povilas Verenis
Povilas Verenis / hockey.lt nuotr.

Įvarčius pelnė Ignotas Ragas (12:26), Ilja Žučkovas (46:42) ir Ilja Četvertakas (56:40).

Tai pirmoji „Hockey Punks-Mototoja“ pergalė prieš šį klubą per trejus metus. „Mogo“ gina čempionės titulą, pelnytą ir 2024, ir 2025 metais.

Vilniaus klubo pergalę dar labiau saldina tas faktas, kad Rygos komanda aršiai kaunasi dėl pirmųjų dviejų reguliariojo sezono vietų ir šios rungtynės latviams nebuvo eilinės, šeimininkams labai reikėjo taškų.

Tą jie demonstravo per rungtynes atlikę net 49 metimus į vartų į plotą, aikštėje pasitelkę ir šeštąjį žaidėją, tačiau viską sugaudė fenomenalias rungtynes sužaidęs vartininkas Simas Baltrūnas.

Savojoje gynybos zonoje didžiąją dalį rungtynių laiko praleidę vilniečiai atliko tik 14 metimų į vartų plotą.

Ši pergalė leido iki minimumo sumažinti atsilikimą nuo Elektrėnų „Energijos“, kuri namuose pirmąjį įvartį praleidusi jau 17 rungtynių sekundę 0:5 (0:3, 0:1, 0:1) nusileido Rygos HK „Prizma“ (Latvija) komandai. Abiejoms Lietuvos komandoms Baltijos ledo ritulio čempionate liko vienintelė intriga – kuri komanda užims aukštesnę vietą. Po reguliariojo sezono Lietuvos klubų laukia Lietuvos čempionato finalo serija iki trijų pergalių, kuri startuos kovo 19 dieną.

VIDEO: Gražiausi epizodai: „Energija“ - HK „Prizma“ (2026-02-28)

Standings provided by Sofascore
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą