Tomas Kaukėnas planetos biatlono taurės varžybų sprinte finišavo 58-as

Ketvirtadienį Italijoje vyrų sprinto lenktynėmis prasidėjo šeštasis pasaulio biatlono taurės varžybų etapas. Geriau iš lietuvių šįsyk sekėsi dusyk šaudykloje suklydusiam Tomui Kaukėnui, kuris 10 km nuotolį įveikė per 2 minutes 14,1 sekundės ir užėmė 58-ą vietą bei iškovojo teisę startuoti persekiojimo lenktynėse.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Roberto Trakio nuotr.

Taip pat du baudos ratus sukęs, tačiau distancijoje beveik minute ilgiau užtrukęs Karolis Dombrovskis liko 90-tas tarp 102-jų sportininkų.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas, finiše 14 sekundžių aplenkęs antroje vietoje likusį rusą Jevgenijų Garaničevą bei 20,1 sekundės – trečiąją poziciją užėmusį slovėną Jakovą Faką.

Sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Martinas Fourcade'as liko tik 25-as:

1. Simonas Schemppas (Vokietija) 23 min. 18,8 sek. (0 baudos ratų)
2. Jevgenijus Garaničevas (Rusija) atsiliko 14,0 sek. (0)
3. Jakovas Fakas (Slovėnija) 20,1 (1)
4. Benjaminas Wegeras (Šveicarija) 20,9 (1)
5. Brendanas Greenas (Kanada) 24,4 (0)
...
58. Tomas Kaukėnas 2:14,1 (2)
...
90. Karolis Dombrovskis 3:14,9 (2)
...
102. Dejanas Krsmanovičius (Serbija) 6:02,7 (5)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 13 rungčių iš 25):

1. Martinas Fourcade'as (Prancūzija) 532 tšk.