Trečia iš eilės: latviai pasaulio čempionate namie nukovė ir slovėnus

Pasaulio ledo ritulio čempionatą rengiantys kaimynai latviai, drauge su suomiais, tęsia pergalių seriją.
Latvijos ledo ritulininkai
Latvijos ledo ritulininkai / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Trečią sykį iš eilės laimėję braliukai šįkart palaužė Slovėniją – 3:2 (1:0, 2:2, 0:0).

Latvius į priekį išvedė Rihards Bukarts (12 min.). Anže Kuraltas (28 min.) antrajame kėlinyje buvo išlyginęs rezultatą slovėnams, bet šeimininkai į tai atsakė dviem tiksliais smūgiais – pasižymėjo Kaspars Daugavins (32 min.) ir Roberts Bukarts (38 min.).

Slovėnai išsaugojo intrigą, nes netrukus įmušė ir Miha Verličius (40 min.), tačiau išplėšti pratęsimo nepajėgė.

Pagal smūgius į vartus rezultatas buvo beveik lygus – 27:28 slovėnų naudai.

Trečią sykį iš eilės laimėję latviai A grupėje su 8 taškais įsitvirtino 4 vietoje ir pretenduoja į atkrintamąsias.

Kitoje grupėje – A – pasaulio čempionės titulą ginanti Suomija Tamperėje net 7:1 (1:0, 1:0, 5:0) nušlavė Vengriją.

Pagal smūgius į vartus suomiai dominavo 44:13.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?