Kaune, Laisvės alėjoje, ankstyvų ketvirtadienio rytą buvo išdaužtas vitrininis „Mados linijos" langas.
Apie pietus darbininkai jį uždengė, sutvarkė stiklų duženas.
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą
