2009-09-17 16:49

Apiplėšimas?

Lina
Kaune, Laisvės alėjoje, ankstyvų ketvirtadienio rytą buvo išdaužtas vitrininis „Mados linijos" langas.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Temos: 1 Plėšimas
Kaune, Laisvės alėjoje, ankstyvų ketvirtadienio rytą buvo išdaužtas vitrininis „Mados linijos" langas. Apie pietus darbininkai jį uždengė, sutvarkė stiklų duženas.
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą