2011-03-09 10:52

Prienuose žiema išvaryta pasitelkus šokius, dainas ir žaidimus (nuotraukos)

Reda Lišauskaitė
Prieniškiai ir miesto svečiai antradienį linksmai iš kiemo išvarė žiemą.
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Temos: 1 Žiema

Prieniškiai ir miesto svečiai antradienį linksmai iš kiemo išvarė žiemą. Šventėje netrūko nei linksmybių, nei intrigų.

Arklio tempiamame vežime atskubėję užgavėniautojai sveikino visus susirinkusius varyti žiemos, o čia pat buvęs Ubagės personažas skundėsi Doktorkai, kad ją palikęs vyras su penkiais vaikais. Netrukus Giltinė ėmė ieškoti seno diedo, kuris pasirodė esąs Lašininis. Ir prasidėjo žaidimai bei kitos linksmybės. Netrūko norinčių ir loterijoje sudalyvauti, ir blynais paisvaišinti, bet visų aktyviausi ir labiausiai linksmintis nusiteikę buvo mažieji Užgavėnių dalyviai, kurie dalyvavo atrakcijose, traukė virvę su Kanapiniu ir Lašininiu, garsiai šaukė „Žiema, žiema bėk iš kiemo“.

Po gausybės šokių ir žaidimų visi stebėjo, kaip Užgavėnių velniai uždega galingą Morę – vieną iš Užgavėnių simbolių.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą