Šeštadienį Lietuva mini valstybės atkūrimo metines. Ta proga Ikrauk.lt pakvietė visus savo skaitytojus dalintis nuotraukomis su namuose turima valstybės atributika.
Visas konkurso sąlygas rasite paspaudę čia.
Ikrauk.lt redakcijai pirmasis savo nuotrauką atsiuntė skaitytojas Mindaugas, nufotografavęs Lietuvos vėliavą.
Gan originaliai Vasario 16-ąją paminėjo ir skaitytoja Dalia Kiaupaitė. Šia proga mergina savo nagus nusilakavo Lietuvos vėliavos spalvomis.
Dar vienas Mindaugas, pseudonimu „Mikapo“, su redakcija pasidalino nuotrauka, kurioje vaikinas apsirengęs patriotiškus marškinėlius: „Pasipuošę tokiais marškinėliais mes visi eisim švęsti Vasario 16-osios“.
Skaitytojas Dovydas su redakcija dalijasi visos savo lietuviškos atributikos kolekcijos nuotrauka.
Savadarbių Lietuvos trispalvių nuotraukas atsiuntė ir Ieva Čelkytė, parašiusi, jog šias vėliavėles pasigamino kartu su savo 4 metų dukryte.
Lietuviškos atributikos nuotraukomis su redakcija pasidalijo ir Jogaila Morkūnas, Tomas Serapinas, Vytautas Naujokas, Aldona Motiejūnienė, skaitytoja Daiva, Vigantas Bulika.






