„Nepaisant to, skiname gražiausias, sveikiausias bei skaniausias uogas, kad ant jūsų stalo patektų tik kokybiškos braškės“, – feisbuke rašė ūkininkė.
15min D.Anužienė patvirtino, kad dėl užsitęsusio lietingo laikotarpio teko išmesti apie 100 kilogramų braškių.
Portalui „Delfi“ ūkininkė teigė, kad šiuo metu kilogramą braškių parduoda po 8–9 eurus.
Jos įrašas socialiniame tinkle sulaukė gausios žmonių reakcijos.
Gyventojai dalijosi panašia patirtimi – rašė, kad dėl drėgnų orų šiemet pūva ne tik ūkiuose auginamos, bet ir nuosavuose daržuose augančios braškės.
Viena komentatorė teigė, kad net ir nedidelio puvinio pažeistos uogos praranda skonį, todėl jų nebeverta naudoti, o kiti rašė pastebėję, kad šiemet supūva net dar neprinokusios braškės.
