2013-02-18 16:48

Amerikiečiai nesikuklina: po „Toyota GT 86“ variklio dangčiu sukišo 700 AG motorą

„Toyota GT 86“ automobilis dažnai kritikuojamas dėl silpno variklio – vos 197 AG išvystančio dviejų litrų darbinio tūrio „Boxer“ agregato. Kol automobilių tobulinimo kompanijos kuria komplektus turbinai montavimui, amerikiečiai sumąstė savaip. Jie po GT 86 variklio dangčiu patalpino sportiškų dalių gamintojo „Toyota Racing Development“ (TRD) kurtą 5,8 l variklį, išvystantį 700 AG.
Clipboard01
„Toyota GT 86“ su 700 AG / Kadras iš vaizdo siužeto

Šio automobilio savininkai yra JAV „drifteriai“ – „Formula Drift“ dalyviai Fredericas Aasbo ir Maxas Orido. Savo pasirinkimo jie plačiau nepasakojo, tik atskleidė, kad apie šį modelį bus sukurtas išsamus vaizdo klipas, kuriame jie ir papasakos savo planus.

Kol ilgas siužetas dar tik kūrimo stadijoje, dalinamės trumpu vaizdeliu, užfiksuotu Japonijoje, Suzukos trasoje bandant 700 AG „Toyota GT 86“.

VIDEO: 700 AG „Toyota GT 86“ Suzukos trasoje
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą