2014-10-05 16:46

„Ssangyong“ toliau bando pirkėjų kantrybę

Mažųjų krosoverių segmentas auga kaip ant mielių ir kiekvienas gamintojas ieško būdų, kaip įkišti ir savo trigrašį. Pabandė ir „Ssangyong“, bet dar nemačius paties modelio ir išvydus tik jo pavadinimą, galima būtų prognozuoti modelio sėkmę įvairiose valstybėse.
„Ssangyong“ stendas Paryžiaus automobilių parodoje
„Ssangyong“ stendas Paryžiaus automobilių parodoje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Air“ ir „Adventure“ – du nauji korėjiečių žaisliukai krosoverių smėlio dėžėje. „Tai yra idealus automobilis aktyviai gyvenančiam miestiečiui, kartais norinčiam ištrūkti į užmiestį“, – automobilio pristatymo metu Paryžiuje kalbėjo kompanijos atstovai.

Kiek tuose žodžiuose tiesos? Šimtas procentų. Nes beveik visi automobiliai yra skirti miestiečiui, kartais išlekiančiam į užmiestį.

Naujieji „Ssangyong“ krosoveriai turės 1,6 l darbinio tūrio variklius, benzininį bei dyzelinį. Pavarų dėžės – automatinė arba rankinė, abi šešių pavarų. Ir galimybė užsisakyti visų varančių ratų transmisiją.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą