Naujiems valdybos nariams, dirbsiantiems kelis mėnesius, nurodyta kuo sparčiau pertvarkyti akcinės bendrovės statusą turintį „Autrolį“ į uždarąją akcinę bendrovę.
Valdybos pirmininku, manoma, greičiausiai taps iš visų naujos valdybos narių aukščiausias pareigas savivaldybėje einantis savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Skilandis.
