Tiesiogiai
Tiesiogiai
2013-10-10 10:03

„Etronikos“ programą įsigijo suomių „R-kiosk“

Lietuvos bendrovė „Etronika“ Suomijoje veikiančiam „R-kiosk“ tinklui sukūrė mobiliąją programėlę „R Kioski“. Bendrovės programėlę nusipirkę mažmenininkai ketina suomiams siūlyti nuolaidų kuponų ir taškų rinkimo už pirkinius akcijų, rašo „Verslo žinios“.
R-kiosk
R-kiosk / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

„Suomijoje „R-kiosk“ prekybos vietų labai daug, tad tokios programėlės poreikis brendo ilgą laiką. Reikėjo, kad žmonės nuolatos grįžtų į prekybos vietą“, – sakė „Etronika“ vadovas Kęstutis Gardžiulis.

Finansinių paslaugų sistemas kurianti įmonė neatskleidžia, kiek „R-kiosk“ tokia programa kainavo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą