2020-04-27 13:46

„Ignitis grupės“ Inovacijų centrui vadovaus P.Kozlovas

Energetikos grupės „Ignitis grupė“ Inovacijų centro vadovu taps anksčiau jame jau dirbęs Paulius Kozlovas. Jis pakeis sausio pabaigoje pasitraukusį Vytautą Kierą.
Ignitis
Ignitis / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Jis bus atsakingas už tolesnį Inovacijų stiprinimą grupės mastu, pranešė „Ignitis grupė“. Bendrovė BNS informavo, kad P.Kozlovas pradės dirbti nuo kito pirmadienio.

Iki 2019 metų gegužės „Ignitis grupės“ Inovacijų centre P.Kozlovas buvo atsakingas už Europos Sąjungos finansavimą mokslinių tyrimų ir plėtros projektams ir bandomųjų projektų plėtojimą.

„Ignitis grupės“ Inovacijų centras įkurtas 2018 metų spalį ir yra atsakingas už keturias pagrindines sritis: atviros infrastruktūros, atviro finansavimo, atviros partnerystės ir atviros kultūros.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą