„O jus „Maxima“ jau apkaltino, kad ją „apvogėte“ per šleivą programėlę? „Maximos“ miljardieriai kažką prigrybavo, nes pastebėjau, kad kurį laiką „Maximos“ pinigų rodo 0,00 Eur. Kreipiausi į „Maximą“. Atrašė, kad buvo kliurkų ir apkaltino, kad panaudojau jų pinigus. Tai dabar neskaičiuoja jokių bonusų“, – rašė pirkėjas.
Su panašia situacija teigė susidūrę ir kiti pirkėjai.
„Taip. Čekyje rašė vieną likutį, o programėlėje kitą. Kadangi taros depozitus pervedinėju į programėlę, vienu metu buvo 9 Eur skirtumas tarp čekyje rašomo likučio ir programėlėje“, – antrino kitas prekybos tinklo klientas.
„Maxima“ paaiškino, kas nutiko – įvyko sistemos gedimas.

