2026-06-28 12:01

Įspėja turinčius šio prekybos tinklo nuolaidų kortelę: „Apkaltino, kad apvogiau“

Kristina Aržuolaitienė
Verslo žurnalistė
Socialiniame tinkle „Facebook“ buvo paviešintas pirkėjo pasipiktinimas, kuriame pasakojama, kad apsiperkant „Maximos“ prekybos tinkle jam kurį laiką nustojo kauptis „Maximos“ lojalumo taškai, nepaisant įvykdomų apsipirkimų ar nuskanuojamų taros čekių. Prekybos tinklo atstovai, paaiškino, kas nutiko – įvyko sistemos gedimas.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
„Maximos“ „Ačiū“ kortelė
„Maximos“ „Ačiū“ kortelė / Atstovų nuotr.

„O jus „Maxima“ jau apkaltino, kad ją „apvogėte“ per šleivą programėlę? „Maximos“ miljardieriai kažką prigrybavo, nes pastebėjau, kad kurį laiką „Maximos“ pinigų rodo 0,00 Eur. Kreipiausi į „Maximą“. Atrašė, kad buvo kliurkų ir apkaltino, kad panaudojau jų pinigus. Tai dabar neskaičiuoja jokių bonusų“, – rašė pirkėjas.

Ekrano nuotr./Pirkėjo susirašinėjimas
Ekrano nuotr./Pirkėjo susirašinėjimas

Su panašia situacija teigė susidūrę ir kiti pirkėjai.

„Taip. Čekyje rašė vieną likutį, o programėlėje kitą. Kadangi taros depozitus pervedinėju į programėlę, vienu metu buvo 9 Eur skirtumas tarp čekyje rašomo likučio ir programėlėje“, – antrino kitas prekybos tinklo klientas.

„Maxima“ paaiškino, kas nutiko – įvyko sistemos gedimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą