2013-09-10 12:32

Išrinkta nauja „Litgrid“ valdyba

Antradienį AB „Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus, Stebėtojų taryba ketverių metų kadencijai išrinko tokią įmonės valdybą:
Elektra
Elektra / 123rf nuotr.

1. valdybos nariu Daivį Virbicką (ilgalaikės elektros perdavimo sistemos vystymo strategijų kūrimo ir valdymo, elektros rinkų analizės ir įmonių valdymo patirtis. Šiuo metu jis dirba komercijos direktoriumi vienoje iš tarptautinių energetikos kompanijų);

2. valdybos nariu Karolį Sankovskį (ilgalaikė darbo elektros įmonėse ir darbo su strateginiais ir tarptautiniais jungčių projektais patirtis. Nuo 2012 m. gegužės mėn. dirba LITGRID Infrastruktūros plėtros departamento Projektų įgyvendinimo skyriaus projektų vadovu);

3. valdybos nariu Vidmantą Grušą (didelė įrenginių eksploatavimo, dispečerinio valdymo, perdavimo tinklo objektų plėtros patirtis. Nuo 2011 m. balandžio dirba LITGRID perdavimo tinklo departamento direktoriumi);

4. valdybos nariu Rimantą Busilą (finansų, investicijų ir vertybinių popierių valdymo patirtis. Šiuo metu užima vadovaujančias pareigas stambioje finansų įmonėje).

„Nauja valdyba yra suformuota iš nemažą patirtį sukaupusių savo srities specialistų, todėl tikimės, kad bus užtikrintas įmonės veiklos tęstinumas – elektros tinklų infrastruktūros plėtra, elektros jungčių su Lenkija ir Švedija projektų savalaikis įgyvendinimas. Vienas iš svarbių uždavinių, kurį naujai valdybai iškėlė Stebėtojų taryba – skaidrios perdavimo tarifo lėšų naudojimo sistemos sukūrimas“ – pažymėjo Litgrid Stebėtojų tarybos pirmininkas, energetikos viceministras Aleksandras Spruogis.

Artimiausiu metu įvyks naujosios valdybos posėdis, kuriame turėtų būti išrinktas valdybos pirmininkas ir aptartos tolimesnės įmonės veiklos gairės.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą