2026-05-07 14:56

Laikinai LTG vadovo pareigas einantis Arūnas Rumskas apie buvusio vadovo atleidimą: didelis netikėtumas

AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovybėje neseniai įvyko pokyčiai: šalių susitarimu pareigas paliko bendrovės generalinis direktorius Egidijus Lazauskas. Šiuo metu laikinai šias pareigas einantis Arūnas Rumskas pripažino, kad ši žinia buvo netikėta ir atsakė, ar pats norėtų būti nuolatiniu vadovu.
Arūnas Rumskas
Arūnas Rumskas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

A.Rumskas ketvirtadienį žurnalistams pripažino, kad balandžio 10 d. naujienos jam buvo didelis netikėtumas.

„Kad teko prisiimti šią rolę, nes aš vis dar taip pat esu ir grupės finansų vadovas. Praktiškai turiu dvigubą rolę. Darbų daug. Apie ateitį negalvoju, galva užimta kuo kitu. Be savo darbų turime savaitgalio iššūkių srautą“, – kalbėjo A.Rumskas.

Apie E.Lazausko atleidimą jis sužinojo jau po fakto.

„Kažkam gal buvo tikėta. Netikiu, kad spontaniškai gimė. Kažkas rimtai apsvarstė, rimtai apkalbėjo su Egidijum ir taip nutarė“, – pridūrė A.Rumskas.

VIDEO: Po incidento Jiesioje geležinkelių eismas ruože visiškai atkurtas

LTG generalinį direktorių skiria ir atleidžia bendrovės valdyba. Konkursą šioms pareigoms ketinama paskelbti artimiausiu metu.

E.Lazauskas LTG vadovavo nuo 2022 m. birželio 23 d. Bendrovės grupėje jis dirbo beveik dešimtmetį: 2017 m. pradėjo vadovauti tuometinei Krovinių vežimo direkcijai, nuo 2019 m. gegužės buvo paskirtas naujai įsteigtos krovinių vežimo bendrovės „LG CARGO“ generaliniu direktoriumi. 2020 m. įmonė pakeitė pavadinimą į „LTG Cargo“.

Tai jau ne pirmas didelės valstybinės įmonės vadovas, paliekantis pareigas pastaruoju metu. Kovą pranešta, kad pareigas nuo liepos paliks Lietuvos oro uostų generalinis direktorius Simonas Bartkus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą